• info@brms.ir

  • 22823360

  • شنبه-چهارشنبه : 17:00- 8:00

معرفی شرکت

معرفی شرکت

شرکت BRMS Instruments Ltd. (برنده جایزه دستاوردهای برتر قرن بیستم، برنده تولید کننده برتر ابزاردقیق در اولین نمایشگاه آب و فاضلاب، عضو کمیته پژوهشگران موسسه ABI امریکا، ...... ) با سابقه ای بیش از20 سال (تاسیس شده در سال 1375) افتخار دارد به عنوان اولین و بزرگترین طراح و تولید کننده ابزاردقیق پروژه های ژئومکانیکی در خاورمیانه خدمات خود در این زمینه را با تضمین کیفیت عملکرد و کلیه خدمات پس از فروش همراه با ارایه کلیه خدمات مشاوره ای مربوطه به پروژه های ملی و بین المللی ارایه نماید. عملکرد با کیفیت بالای بیش از 95% ابزاردقیق تولیدی BRMS و ارایه خدمات پس از فروش سریع به بیش از 50 پروژه ملی و بین المللی از افتخارات این شرکت می باشد. همیاری و همفکری BRMS در اجرای ایمن چندین پروژه تونلسازی و ترانشه در شرایط استثنایی در توده سنگ های بسیار ضعیف از افتخارات دیگر ما می باشد.
ابزاردقیق تولیدی BRMS در نمایشگاه دائمی این شرکت در محل دفتر مرکزی آماده بازدید علاقمندان می باشد. ابزاردقیق تولیدی BRMS تحت لیسانس در اروپا عرضه شده و از سال 2007 شرکت جدیدی با همین عنوان در اروپا فعالیت خود را آغاز نموده است. با همراه داشتن BRMS در کنار خود از اجرای ایمن، سریع و اقتصادی پروژه های خود اطمینان حاصل نمایید.

شرکت BRMS Instruments Ltd. خدمات خود را در زمینه های زیر ارایه می نماید :
- مشاوره در زمینه طراحی شبکه ابزاردقیق، رفتارنگاری و اتوماسیون
- طراحی و تولید انواع ابزاردقیق، داتالاگر و سیستم های مورد نیاز برای رفتارنگاری و اتوماسیون
- تعمیر و نگهداری انواع ابزاردقیق موجود در پروژه ها
- پردازش و تفسیر داده های رفتارنگاری و رفتارسنجی
- آنالیز برگشتی و تعیین قریب به یقین ترین پارامترهای چون ساخت (as built).
- آنالیز پایداری و پیشبینی رفتار در شرایط از پیش تعیین شده و شرایط فرضی با منظور نمودن پارامترهای شاخص و تابع زمان (تعیین شده در آنالیز برگشتی).
- پروژه های تحقیقاتی در زمینه رفتارنگاری و اتوماسیون

توضیحات:
1- تمامي ابزاردقيق شركت بيستون بر اساس جديدترين استانداردهاي علمي - كاربردي تهيه شده و داراي 24 ماه ضمانت كيفيت عملكرد و كليه خدمات پس از فروش مي باشد.
2- خدمات رفتارسنجی (نصب و قرائت ابزاردقیق و نیز پردازش و تفسیر داده های ابزاردقیق) پروژه بر اساس جدیدترین دستورالعمل های بین المللی ارایه خواهد شد.
3- زمان تحويل ابزاردقيق درخواستی، حداكثر 90 روز پس از عقد قرارداد و دريافت پيش پرداخت مي باشد.
4- شركت خدمات مهندسي مكانيك سنگ بيستون در اولين نمايشگاه بين المللي آب و فاضلاب تهران به دليل نوآوري و ابتكار در زمينه طراحي و توليد ابزاردقيق سد و تونل مفتخر به دريافت تنديس ويژه نمايشگاه شده است.
5- شركت خدمات مهندسي مكانيك سنگ بيستون دارای مجوز واحد پژوهش های صنعتی و معدنی از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.
6- شركت خدمات مهندسي مكانيك سنگ بيستون دارای پروانه بهره برداری صنایع نوین (High Tech.) در زمینه طراحی و تولید سنسورهای ابزاردقیق و سیستم های قرائت، کنترل و اتوماسیون از وزارت صنعت، معدن و تجارت است.
7- شركت خدمات مهندسي مكانيك سنگ بيستون دارای پروانه خدمات مهندسی از وزارت صنایع و معادن می باشد.
8- انتخاب این شرکت به عنوان تولید کننده برتر ابزاردقیق و سیستم های قرائت و کالیبراسیون در سال 1388برگ دیگری از افتخارات ما می باشد.
9- شرکت خدمات مهندسی مکانیک سنگ بیستون BRMS Instruments Ltd., Iran دارای مجوز طراحی و تولید ابزاردقیق از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور می باشد.
10- BRMS Instruments Ltd., Iran دارای پروانه تاسیس و راه اندازی واحد طراحی، تولید و مونتاژ ابزاردقیق سد و تونل و کلیه فضاهای زیرزمینی از وزارت صنایع و معادن می باشد.
11- ابزاردقیق تولیدی و خدمات BRMS Instruments Ltd., Iran تا کنون با موفقیت به بیش از 50 پروژه ملی و بین المللی ارایه شده است.
12- انتخاب BRMS Instruments Ltd., Iran به عنوان واحد تولیدی نمونه، برگ دیگری از افتخارات این شرکت می باشد.
13- انتخاب BRMS Instruments Ltd., Iran به عنوان کاندیدای برنده جایزه عقاب طلایی برای اعتبار و کیفیت در سال 2010، از طرف مجله علمی ACTUALIDAD اسپانیا از دیگر افتخارات این شرکت می باشد.
14- ابزاردقیق تولیدی و خدمات BRMS Instruments Ltd., Iran از سال 2003 میلادی تحت لیسانس این شرکت در اروپا ارایه می شده و با تاسیس شعبه BRMS Instruments Ltd., Cyprus از سال 2008 میلادی مستقیماً در اروپا عرضه می گردد.

بازدید 5263 بار
محتوای بیشتر در این بخش: اعضای هیئت مدیره »

آدرس بر روی نقشه

آمار بازدید

5186168
بازدید امروز
بازدید دیروز
کل بازدید
2953
2205
5186168


IP شما :34.232.63.94
DMC Firewall is a Joomla Security extension!